سعدیا راست روان گوی سعادت بردند

راستی کن که به منزل نرود کج‌رفتار

هتل اپارتمان نیرومان مشهد

واقع در خیبان امام رضا 12 / فاصله به حرم 12 دقیقه / دارای 20 واحد اپارتمان / 110 تختو 40 کاناپه تخت شو

این مجموعه در سال 1385 ساخته شده که در سال 1396 بازسازی شده است .  امکانات این هتل اپارتمان فول

می باشد اتاق ها مجهز به اشپزخانه کامل گاز یخچال لوازم اشپزی می باشد . اتاق مبله داری تخت و مبل تخت شو تلوزیون جدود 60 متر اپارتمان یکخوابه و 75 متر اپارتمان های دوخوابه می باشد هر واحد داری یک خواب و یک حال پذیرای یا در واحد های دوخوابه داری دوخواب می باشد . اتاق ها داری تخت طبی می باشد . اتاق ها داری پنجره و دل باز است

هتل در 7 طبقه طبقه اول لابی بزرگ  مبله   و پارکینگ سر پوشیده می باشد  . در طبقه 1- رستوران و سالن غذاری هتل هست که داری 70 صندلی میز می باشد . در طبقات بالای لابی اتاق های هتل قرار دارد هر طبقه داری 4 واحد اپارتمان 2 واحد تکخوابه و دو واحد 2 خوابه می باشد . هتل مجهز به اسانسور لابی پارکینگ و سالن غذا خوری می باشد .

هتل اپارتمان نیرومان مشهد . اماده گروه ها و مسافران عزیز به صورت ازاد یا گروهی می باشد

 

اطلاعات پروژه

تاریخ اجرا : 14 شهریور 1397

بودجه اجرایی : 2,500,000 تومان

تکنولوژی: PHP, HTML, CSS, JS

Mike Hilton Jersey 
درباره هتل افزار مشهد

گروه هتل افزار از سال ۱۳۷۰ شروع به فعالیت با هتل آپارتمان افزار مشهد نموده است. به سرعت تعداد مجموعه خود را افزایش داده و اکنون با در دست داشتن ۶ هتل آپارتمان ، سوئیت آپارتمان و مهمانپذیر در مشهد به یکی از اصلی ترین گزینه های رزرو هتل آپارتمان در مشهد تبدیل شده است . این مجموعه فقط هتل های مشهد در اختیار خود را برای رزرو معرفی می نمایید که با حذف واسطه ، قیمت واقعی مناسب ایجاد گردیده است. این ویژگی باعث شده هر روز به مشتریان دائم آن اضافه شود . جهت اطلاع از آخرین قیمت هتل آپارتمان در مشهد و رزرو آنلاین هتل آپارتمان در مشهد می توانید با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

سبدخرید